Nasi partnerzy

Firma DOMINS jest partnerem wielu sieci handlowych z branży instalacyjnej.

Grupa SBSGrupa SBS – największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Posiada ponad 90 partnerskich hurtowni i ponad 170 punktów handlowych na terenie całego kraju.
www.grupa-sbs.pl

BIMs Plus – największa hurtownia instalacyjna w Polsce. Obsługuje kompleksowo branżę: instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną oraz sieci zewnętrznych.
www.bimsplus.com.pl

Logo OnninenOnninen dostarcza zintegrowane usługi materiałowe dla instalatorów, przemysłu, organizacji publicznych oraz detalistów w branży produktów technicznych. Onninen to fińska firma rodzinna, obecna na rynku materiałów technicznych od 1913 roku.
www.onninen.com

logo_diamondFirma Diamond istnieje na polskim rynku od 1989 roku w obecnej formie prawnej w formie Spółki prawa handlowego od 3 stycznia 2000 roku. Od samego początku zatrudnia wykwalifikowany personel, co doprowadziło do zadowolenia całej rzeszy klientów. Personel w poszczególnych wydziałach posiada odpowiednie i wysokie kwalifikacje, tak, aby w szybki sposób mógł pomóc naszym klientom. Cały czas staramy się, by ta współpraca była na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.
www.diamond.pl

logo_tgs_lazienkiTGS Partner to ogólnopolska sieć salonów łazienek. Posiadamy oddziały w Bytomiu, Chrzanowie, Zabrzu, Opolu, Piekarach Śląskich, Sosnowcu, Strzelcach Opolskich, Zawierciu i Łukowie o powierzchni ekspozycji od 300 do 2000 m2.
Za nasze wyniki sprzedażowe w 2011 otrzymaliśmy „Gazelę Biznesu” nagrodę przyznawaną przez „Puls Biznesu”. Nagroda ta potwierdza naszą wiarygodność biznesową oraz jest certyfikatem dobrego partnera handlowego.
www.tgs.pl